Kolejni Inwestorzy Objęli udziały w spółkach

12 sierpnia 2016

Zarówno miesiąc czerwiec jak dwa kolejne miesiące obfitowały w Zgromadzenia Wspólników, podczas których Inwestorzy obejmowali notarialnie udziały w spółkach oraz otrzymywali Certyfikaty Inwestora w Odnawialne Źródła Energii.

W ostatnim czasie dużo dzieje się wokół elektrowni wiatrowych, 1 lipca weszła ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii, a dokładnie IV jej rozdział jak również ustawa o lokalizacji inwestycji w elektrownie wiatrowe. Mamy też projekt rozporządzenia w sprawie ogłoszenia pierwszej aukcji, która ma się odbyć pod koniec tego roku. Jest to więc dość gorący okres w branży, wymagający spotkań i ustaleń takich, które pozwolą nam uzyskiwać możliwie jak najwyższe stopy zwrotu z inwestycji w elektrownie wiatrowe. inwestycje-w-realna-wartosc

Wszyscy Inwestorzy, którzy nie mogli być obecni na Zgromadzeniach otrzymywali Wideo – aktualizacje dotyczące projektów, w których uczestniczą spółki, które nagrywamy tuż po poszczególnych Zgromadzeniach.

Inwestorzy w Polsce coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest prowadzenie firmy w sposób uwzględniający ekologię w strategii organizacji i coraz częściej chwalą się tym, że podejmują tego rodzaju działania. Firmy, które w swojej aktywności w sposób negatywny wpływają na środowisko powinny szukać sposobów aby ten problem rozwiązać. Wiąże to się nie tylko z odpowiedzialnością za środowisko ale również za społeczność, zamieszkałą w okolicach przedsiębiorstwa oraz samych pracowników.

Z roku na rok firmy są coraz bardziej odpowiedzialne i świadome, sięgają w przyszłość wiedząc, że dzisiejsze działania wpływają na kolejne pokolenia.