Zgromadzenie Wspólników elektrowni wiatrowych

16 listopada 2016

W dniu 8 listopada, już po raz kolejny, w Kancelarii Notarialnej w Warszawie miały miejsce Nadzwyczajne Zgromadzenia spółkach: Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 12 i Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 15.

Podczas tych spotkań, Dyrektor Zarządzający Maciej Musiał przedstawił wspólnikom Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 12 raport z działalności spółki a inwestorzy mieli okazję poznać szczegóły na temat działalności spółki oraz omówić wszelkie interesujące ich kwestie związane z inwestycjami w elektrownie wiatrowe.

inwestycje-w-realna-wartosc

Tego dnia wspólnicy obejmowali udziały w obecności notariusza a także odbierali Certyfikaty Inwestora w OZE  i Statuetki Inwestora VIP Pracowni Finansowej. Spotkanie było dobrą okazją na to, aby poznać ostatnie wyniki z monitoringu pracy elektrowni wiatrowych oraz najnowsze wydarzenia z rynku OZE.

Certyfikaty Inwestora w Odnawiane Źródła Energii to dokumenty potwierdzające ilość zielonej energii jaka zostanie wyprodukowana przez elektrownię, w której dany inwestor posiada udziały. Stanowi doskonałe uwiarygodnienie firmy, która w oczach potencjalnych klientów staje się godnym partnerem do współpracy. Dziś działania mające na uwadze środowisko naturalne należą do ważnych czynników decydujących o przewadze konkurencyjnej marki.